Aplikacje internetowe

Aplikacje webowe

Dedykowane systemy wspomagające pracę przedsiębiorstw, serwisy internetowe, systemy CMS...

Specjalizujemy się w wytwarzaniu dedykowanych aplikacji internetowych znanych także jako aplikacje webowe. Tworzymy wydajne i bezpieczne rozwiązania z wykorzystaniem technologii Microsoft. Proces tworzenia aplikacji obsługujemy kompleksowo, rozpoczynając od rozpoznania biznesu, zebrania wymagań funkcjonalnych, stworzenie dokumentacji, przez projekt i implementacje, po wdrożenie oraz bieżące utrzymanie. Przykładamy szczególną uwagę do tworzenia serwisów internetowych z uwzględnieniem wytycznych pozycjonowania SEO. Takie podejście zapewnia lepszą pozycję na start w wyszukiwarce i pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy na późniejszą modyfikację i refaktoryzację pod kątem pozycjonowania.

Dlaczego aplikacje internetowe?

Zalety aplikacji internetowych

  • Dostęp do zasobów z dowolnego miejsca, wystarczy tylko połączenie z internetem. Aplikacja taka uruchamiana jest w przeglądarce internetowej, co powoduje, że możemy uzyskać do niego dostęp z dowolnego komputera, który jest połączony z internetem.
  • Brak konieczności instalowania rozwiązania na wszystkich stacjach roboczych, na których chcemy uzyskać dostęp do aplikacji. Użytkownik nie musi zaprzątać sobie głowy poprawnością instalacji i konfiguracji oprogramowania.
  • W przypadku kradzieży lub awarii komputera użytkownika, nie zostaną utracone dane. Wszystkie zasoby przechowywane są na serwerze, gdzie codzienne tworzenie kopii zapasowej zapewnia ich trwałość i bezpieczeństwo.
  • Dzięki aplikacjom internetowym proces wdrożenia, utrzymania i rozbudowy systemu jest znacznie uproszczony.

Rodzaje aplikacji internetowych wdrażanych przez Gold Software

Przykłady oprogramowania

  • Systemy wspomagające pracę przedsiębiorstw(CRM,ERP,MRP)
  • Systemy CMS (systemy zarządzania treścią witryny internetowej)
  • Serwisy www (portale, serwisy funkcjonalne)